czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Szkoła dla rodziców

Informacja

2016-12-14
 
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wolsztynie zaprasza osoby zainteresowane wzięciem udziału w „Szkole dla Rodziców i Wychowawców”, organizowanej po raz kolejny w oparciu o program A. Faber i E. Mazlish „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”.

„Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami. Głównym celem programu jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku to małe kroki ku głębszej relacji z dziećmi, dającej zadowolenie i poczucie wzajemnej bliskości.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wolsztynie przy ulicy 5 Stycznia 5 dnia 09 stycznia 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 18:00. Udział w w/w szkole jest bezpłatny.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. 5-go Stycznia 5,
(budynek Starostwa "B" - parter)
64-200 Wolsztyn

ppppwolsztyn@wp.pl

adres skrytki na platformie e-puap:
/ppppwolsztyn/SkrytkaESP

tel./fax +48 68 384 20 82
tel. kom. 665-181-242

 liczba odwiedzin: 281994      online: 1